KizlarSoruyor

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 2.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma GirlsAskGuys
Kızlar Soruyor mobil uygulaması ile güncel konular hakkında farklı fikirlere göz atabilirsiniz.

Bilgi almak istediğiniz konular hakkında özgürce soru sorup cevap alabileceğiniz Kızlar Soruyor mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kızlar Soruyor mobil uygulaması geniş bir mecra olup kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermektedir. 

Yüz binlerce üyenin bir araya geldiği ücretsiz platformda yardım almak istediğin konularda sorularını sor, kızlar ve erkeklerin görüşleri anında gelsin. Hayata dair tüm konularda soru ve görüş paylaşabileceğin Kızlar Soruyor topluluğuna katılmak çok kolay ve ücretsiz. Mobil cihazınızda bu sosyallik uygulamasını bulundurabilir ve paylaşılan içeriklere göz atarak bilgilenebilirsiniz. Aşk ilişkileri, flört, sosyal ilişkiler, kişilik ve karakter özellikleri gibi konularda sorulmuş soruları ve bu sorulara gelmiş en iyi görüşleri inceleyerek kendinize fikir edinebilirsiniz. 

Birbirinden farklı ve yoruma anında ulaşarak kendinizi eğlendirebilirsiniz. Uygulama ile filtreleme yapmanız mümkündür. Yani isterseniz sadece kızlara soru sorabilir ya da sadece erkeklere soru sorabilirsiniz. Seçim size kalmıştır. Uygulama içerisinde yapılan paylaşımlarını beğendiğiniz üyeleri takip edebilir ve böylelikle sosyal çevrenizi oluşturabilirsiniz. Kızlar Soruyor mobil uygulaması sizlere böyle keyifli bir sosyal ortam sunar. 

KizlarSoruyor indir